Atsiliepimai

Noriu pakviesti visus dalyvauti DVD seminare „Per juokus į geresnę santuoką“. Leiskite palyginti santuoką su sodu. Visiems patinka sodo grožis ir vaisiai, tačiau yra aišku, kad sodui reikalinga nuolatinė priežiūra. Visi norėtų išsvajotos, darnios ir nesibaigiančios aistros pilnos santuokos. Tačiau retai sutinki žmonių, kurie atsiraitoję rankoves darbuojasi savo santuokos sode. Vieni tikisi, kad pavykusi santuoka visada bus sėkminga, o kiti priima piktžoles ir sodo ligas kaip savaime suprantamą, neišvengiamą dalyką ir galvoja arba tenkintis tuo, kas liko arba kada nors persikelti į kitą, gražesnį sodą.
Šis seminaras yra tarsi įrankis, leidžiantis mums pasidarbuoti savo sode. Mes su žmona buvome nustebinti seminaro nauda ir parsineštomis įžvalgomis. Daug prisijuokėme ir puikiai praleidome dvi dienas. Taip pat labai padrąsino kitų porų naujai įsižiebusi pagarba ir meilė vienas kitam. Linkiu ir jums patirti santuokos atsinaujinimą.

Saulius Karosas,  Miesto bažnyčios  pastorius

Šeimos gyvenimas yra nuostabi dovana. Tačiau dažna sutuoktinių pora, vejama spartaus gyvenimo tempo, tai pamiršta. Šis seminaras – puiki galimybė tai prisiminti, atrasti vienam kitą iš naujo ir kartu pasijuokti iš stereotipinių situacijų, kurios kartais būna nesantaikos priežastimi. Labai džiugu, kad vis daugiau atsiranda puikių šeimoms skirtų iniciatyvų.

Inga ir Paulius Gebrauskai, “Šeimų universitetas” valdybos nariai

Gyvenimas dažnai tampa mums santykių rutina, todėl bent kartą per metus reikia kažkokio renginio, susitikimo, seminaro, kuris pažadintų vėl naujam, įdomiam gyvenimui. Šis seminaras ne tik labai naudingas, bet ir smagus laikas su sutuoktiniu, kuris pažadina iš miego ir leidžia pažvelgti į kitą naujai. Tad kviečiu ir kitus nemiegoti.

Vilhelmina Raubaitė,  VšĮ “Gyvenimo ir tikėjimo institutas” direktorė

Tai galimybė per juoką rimtai pažvelgti į santuoką ir drauge priimti svarbius sprendimus norimų pokyčių link.
Seminaras skirtas norintiems sužinoti daugiau apie save ir labiau pažinti savo antrąją pusę.  Unikali proga prasmingai praleisti laiką ir dar kartą ištarti vienas kitam ATLEISK.

Remigijus Jucevičius,  “Gerosios Naujienos centras” direktorius

Šie humoru bei meistrišku artistiškumu paskaninti šeimos specialisto mokymai sukuria lengvą, atpalaiduojančią ir padrąsinančią atmosferą.
Nuotaikingai nuteiktus dalyvius Markas Gungor kviečia dialogui ir apmąstymams apie kertinius sveikos santuokos dalykus.  Atskleidžiami moterų ir vyrų mąstymo ypatumai, gilesnės sutuoktinių elgesio priežastys, žingsniai į abipusį intymumo patenkinimą bei atleidimas, kaip raktas į ilgalaikę santuoką.  Tai galimybė per juoką rimtai pažvelgti į santuoką ir drauge priimti svarbius sprendimus norimų pokyčių link.

Gina  Levickienė, psichologė

Seminaras “Per juokus į geresnę santuoką” suteikė man geros nuotaikos ir galimybę prisiminti viską, kas yra svarbu  tvirtiems šeimos santykiams. Markas Gungor  turi fantastišką humoro jausmą. Mane tiesiog sužavėjo, kaip jis juokdamasis kalba apie rimtas šeimynines problemas! Po seminaro rimtai apsvarsčiau, ką galėčiau keisti savyje, kad padaryčiau savo vyrą laimingesniu.

Žana Dragunova, Šeimos koučingo centro “Atvira erdvė” vadovė

Sveiki, tikiuosi komentarą skaitys tiek vieniši, dar nesusituokę, tiek jau susituokę. Su žmona santuokoje jau 15,5 metų. Kartu esame skaitę ne vieną Eldridžų knygą lietuviškai, greta vaikų auginimo temos, jie puikiai rašo ir santuokos stiprinimo tema. Be abejo, seminaras yra kitoks formatas, taip pat intrigavo ir aplinka, kurioje Vilniuje vyko šis renginukas. Esame be galo užsiėmę žmonės, todėl kiek nerimavome, ar tie du pusdieniai seminare yra tikrai vertas laiko praleidimas. Aš nekalbėsiu apie santuokai stiprinti buriamų pajėgų finansinį užtikrinimą, tai – kita tema. Daugiau apie tai, ką aš pamačiau vaizdo medžiagoje. Marko Gugnoro, kaip dvasininko, sugebėjimas atsakyti į Dievo vedimą jam viešai nagrinėti žmonos ir vyro “kautynių lauką” – santuoką, tikrai neeilinis. Autorius stebina drąsa ir įžvalga, subtiliu humoru; gana sėkmingai bando puoselėti pusiausvyrą tarp kvailiojimo ir gero oratoriaus sugebėjimo išlaikyti klausytojo dėmesį temai. Seminare išgirdome vyrui ir žmonai būtinus ir kasdien praktikuotinus dalykus: dėmesį vienas kito tokiems skirtingiems poreikiams, sugebėjimą kitą priimti jautriai ir šiltai, meilės deficito šaltinį ir kaip jai gauti reikia stengtis (ji neateina savaime). Taip pat patraukliai buvo analizuojami skirtingi asmenybės tipai. Iš tikro, ir sutuoktinis, ir sutuoktinė, abu yra sėkmingai “dresuojami”. Kantrybė, laikas, pastangos – viskas ko reikia. Tikiuosi visi, kurie gaus kvietimą į šį seminarą: ar tai bus draugo auka Jums, ar patys surasite lėšų, tikrai neliksite nusivylę. O dar svarbiau – po seminaro kitomis akimis pažvelgsite į jus be galo mylintį, bet dažnai nemokantį to parodyti jūsų sutuoktinį. Išmokime priimti pamokymą, nepaisant kiek mokyti ir pasipūtę savo žinojimais jau būtume. Šilčiausi Jums linkėjimai.

Arnoldas Matijošius, Krikščioniško žurnalo “Gyvieji šaltiniai” vyr. redaktorius

Sudalyvavęs supratu – tai koncentruotas, šventinis, gilus, o kartu labai linksmas ir šmaikštus mokymas apie vyro ir moters prigimtį, jų tarpusavio ir intymius santykius.Tai lyg vieno aktoriaus šou su prasmingu pamokymu. Tai gali būti  dovana vyrui ir moteriai, tačiau „moralinį bonusą“ gaus tas, kuris pirmas tą šventinę dovaną įteiks. Renginys per geras, kad  tuo patikėtum avansu, bet sudalyvavęs suprasi, kad šįkart tikrai nesuklydai. Tiesiog ateik.

Edis Kalebas

Esame susituokę trejus metus, bet per šį laiką mūsų santuoka patyrė nemažų išbandymų. Ačiū Dievui, esame kartu ir auginame šaunų sūnelį.
Labai džiaugiamės, kad dalyvavome šiame seminare. Dažnai mes tobuliname savo profesinius įgūdžius, bendravimą su kolegomis seminaruose, kursuose. Lygiai taip pat pajutome vidinį poreikį tobulinti save kaip šeimos žmogų – vyrą ir moterį, tarpusavio santykius.
Šis seminaras, visų pirma, mums buvo puikus būdas, palikus sūnelį, namus, įprastą aplinką pabūti kartu, su humoru, gera nuotaika pažvelgti į dviejų žmonių santykius, į kasdienes šeimos problemas. Čia sužinojome daug naujų dalykų, o kartu prisiminėme ir tai, kas buvo girdėta, bet pamiršta. Seminaras mus sužavėjo ne tik gera humoro doze, bet ir tuo, kad čia subtiliai paliečiamos labai jautrios ir svarbios temos kiekvienam vyrui ir moteriai.
Sakoma, kartojimas – mokslų motina. Mes taip dažnai pamirštame, kad šeima – vienas nuostabiausių dalykų, o vyro ir moters santykiai tokie sudėtingi, juos puoselėti, kurstyti, pakartoti tą tarpusavio santykių pamoką pravartu visada.
Nuostabu, kad yra tokių seminarų, padedančių praturtinti, pagyvinti dviejų žmonių santuoką.

Giedrė

Ačiū Jums labai labai už seminarą vykusį 2014.03.07 – 08. Palangoje. Ačiū už Jūsų tikrumą, geras emocijas, meilę žmonėms ir vieni kitiems. Mūsų neatsiminsite, buvo per daug veidų, tačiau mes Jus atsiminsime ilgai, kaip teisingo gyvenimo pamoką Laikas buvo nuostabus, įspūdžių užteks ilgam. Tuo labiau, kad po septynerių metų draugystės, šią vasarą, planuojamos mudviejų vestuvės. Taip kad seminaras buvo laiku ir vietoje.

Neringa ir Marius

Sužinojome tikrai naudingos informacijos. Žinau, kad ji padės mūsų santykiuose. Padėjo suprasti vienas kitą, kodėl daug kas vyksta ir kodėl vienas kito kartais nesuprantame. Šis seminaras padėjo atsakyti į daug klausimų, į kuriuos niekas ilgai negalėjo padėti surasti atsakymų.

Dovilė

Labai naudingas. Esame susituokę 20 metų, gailimės, kad seminarą pamatėme ne po 5 m. santuokinio gyvenimo. Daug ką jau patys išsiaiškinom, patyrėm. Čia gavom patvirtinimą, kad mūsų išvados buvo teisingos. Žinoma, šį tą išgirdom iš naujo. Be naudingos informacijos dar ir smagiai sutikom pavasarį. Labai puiku, kad ši informacija pateikiama per jumoro prizmę ir gražios gamtos apsupty. Ačiū organizatoriams.

Gintautė

Labai naudingas – informacija ir teigiamomis emocijomis. Patiko viskas, ypač pabaiga

Darius

Mano nuomone, šį seminarą verta būtų išklausyti kiekvienai porai. 🙂 Kaip šviečiamoji medžiaga galėtų būti ištransliuota paaugliams mokykloje ar universitetuose.

Marytė ir Juozas

Labai patiko. Patiko lektorius, jo charisma, jo mokėjimas pateikti nepaprastus dalykus paprastai ir atvirkščiai. Nauja – tai pamiršta sena.

Giedrė ir Kęstutis

Pirma pažintis su Mark Gungor buvo per Youtube. Buvo tiesiog liūdnas vakaras
ir ieškojau komiko, kuris pralinksmintų. Pradėjau nuo Jim Carrey, Eddie
Murphy, Robin Williams… ir netikėtai nedidukas, pliktelėjęs, akiniuotas…
taip linksmai, su tokiu polėkiu, apie tokius rimtus dalykus…
Supratau, štai ko man ir kitiems LT piliečiams trūksta. Mes sugebam apie
menkniekius taip rimtai mintyti, užuot linksmai kalbėję apie tai, kas rimta, būtina, reikalinga…
Kai sužinojau apie seminarą, iškart užsiregistravau su žmona…
Nors praėjo jau daug laiko, bet dar dabar abu prisimenam, juokiamės ir kai
kurias frazes naudojame kasdienybėje. Tada vietoj beįsiplieskiančio konflikto nuskamba juokas…
Rrrrrrrrrekomeeeeeeeeenduoooooooju visiems.

Arūnas

Vyrai turi mąstyti vyriškai, bet ir suprasti, jog moterys mąsto moteriškai. Bilietas į seminarą  nėra   bilietas į sėkmingą santuoką. Iš tikrųjų tai supažindinimas su santuokos kelių eismo taisyklėmis, kad nepadarytum avarijos. Geriau triskart išklausyti seminarą, nei vieną kartą rimtai suklysti. Dėl to su žmona klausysimės Mark Gungor jau ketvirtą kartą.

Eduardas

Smagu, kad tokie lyg ir elementarūs dalykai yra pateikiami su didžiausiu juoku, tačiau jei jie būtų sakomi be juokų, būtų galima ir įsižeisti. Stipriai palietė, daug išmokė, padėjo daug ką suprasti ir pakėlė norą stengtis dėl santuokos sėkmės. O svarbiausia, parodė, kad tai yra įmanoma. Be galo naudingas seminaras.

Eglė

Eilinį kartą susimąsčiau – negi iš tiesų mes tokie skirtingi!?? Patiko tai, kad kalbėjo labai „nepatogiomis“ temomis. Laisvai ir su nerealiu humoru. Manau, kad toks seminaras būtų labai naudingas jaunimui, jaunoms šeimoms. Daug problemų neiškiltų, jei iškart žinotum, ko reikia vyrams ir ko  nori moterys. Nuostabi organizacija, puiki nuotaika ir daug juoko – tikrai įspūdingas savaitgalis. Rekomenduosime savo draugams.

Asta

Ačiū jums už seminarą. Te Dievas laimina ir drąsina jus šioje iniciatyvoje pasiekti kuo daugiau šeimų, te suteikia išminties ir naujų kūrybinių idėjų.

Ingrida

Seminaras buvo labai geras. Galėtų tokių seminarų būti daugiau ir, manau, kad tai išgelbėtų daugybę santuokų ir porų. Mums šis seminaras padėjo suprasti klaidas, kurių niekaip negalėjome suprasti.

Odeta ir Simonas

Seminaras buvo labai naudingas, puikus organizavimas, nuostabi aplinka. Manyčiau, kad dalyvių kiekis buvo optimalus tokio pobūdžio seminarui. Patiko grįžtamasis ryšys, t. y. klausimai, bendravimas, o ne vien tik informacijos pateikimas. Aiškiau supratau, kad vidiniai dalykai ir vertybės, formuojamos bažnyčioje, pateiktos labai šiuolaikiškai, linksmai, nors kalbama apie rimtus ir praktiškus dalykus.

Algimantas

Labai naudingas seminaras. Viskas labai patiko. Nustebino, kiek aš, kaip krikščionis, patikiu, ką pasaulis sako apie seksą ir santykius. Tikrai padėjo daugiau galvoti, ką Dievas sako apie sutuoktinių gyvenimą. Ačiū už seminarą.
Dalyvavome antrą kartą. Nepakartojamai gerai praleistas laikas. Viskas patiko. Geros pamokos einant į santuoką. Gera patirtis. Ačiū už viską, būkit palaiminti.
Seminaras labai patiko. Pagrindinės tiesos apie vyro, moters skirtumus, santykius šeimoje pateikiamos aiškiai, paprastai, humoro forma. Gavau daug minčių pamąstymui, daug ką aptarsime šeimoje.
Dalyvauju jau antrą kartą ir labai džiaugiuosi, kad galėjome dalyvauti kartu su savo suaugusiais vaikais. Manau, kad gautos žinios padės jiems susikurti darnius ir harmoningus tarpusavio santykius. Sėkmės visai savanorių komandai!

Rasita

Taip, išgirdau ir gavau naudingos informacijos, nors ir apie žinomus dalykus, tačiau kiek iš kitos pusės. Tai padeda pamastyti apie bendravimą ir tarpusavio santykius iš kitos, sutuoktinio pusės.

Rolandas

Seminare antrą kartą. Jausmai patys nuostabiausi. Linkiu jūsų komandai stiprybės, pakantumo, Dievo palaimos, perduodant šias žinias ir stiprinant šeimas, būsimas santuokas.

Edmundas

Labai patiko. Gerai praleidome laiką. Pasisėmėme naujų idėjų.

Laima

Seminaras labai naudingas. Tai pagerins mūsų bendro gyvenimo kokybę. Norisi, kad visa tai išgirstų kuo daugiau žmonių. Išgirdome labai svarbios informacijos apie paauglių laukiamus išbandymus, išsinešam iš seminaro atsakymus, kaip kalbėti ir ką pasakyti paaugliams. Ačiū Jums labai!

Vilma ir Raimondas

Labai patiko. Puikiai praleidom laiką. Suprantam, kad reikia rinkti taškus ir neskubėti lipti į palmę.

Vytautas

Netradicinis požiūris į rimtus dalykus, aiškus ir suprantamas informacijos pateikimas, praktiniai pavyzdžiai. Biblijos pavyzdžiu pagrįstas požiūris į vyro ir moters tarpusavio santykius.

Renata

Šis seminaras buvo naudingas, kadangi dar nesame susituokę, tad gavome tikrai gerą pamoką santuokos pradžiai. Labiausiai patiko problemos sprendimo pateikimas juoko forma, smagiai praleistas laikas.

Audrius

Seminaras naudingas. Labiausiai patiko pasirinkta forma, per humorą kalbėta apie dalykus, kuriuos šiaip nelinkę pripažinti ir sutikti su jais.

Virginija

Šis seminaras nuostabus. Patiko viskas: tema, organizacija ir pateikimas.

Stasys

Sužinojau ir pasitvirtino tai, ką supratau per 39 bendro gyvenimo metus. Patiko apie smegenis!

Labai patiko, daug skaityta knygų ir daug seminarų, daug dalykų išgirsta pirmą kartą ir paprastais žodžiais. Ir viskas su humoru. Labiausiai patiko, kad visas seminaras praėjo su juoku.

Ramutė ir Valdas

Pirmoje dalyje man buvo beveik viskas žinoma iš patirties. Antra dalis įdomi ir suteikė daugiau žinių. Norėtųsi gyvo lektoriaus.

Taip. Patiko, kad abu buvom. Patiko apie rimtus dalykus paprastai.

Vilius

Taip. Viskas nerealiai patiko.

Tomas

Ačiū jums už gerą nuotaiką ir gerą juoko dozę. Sunku dabar pasakyti naudą, nes manom, kad naudą pamatysime kiek vėliau, kai viską aptarsime. Daug domėjomės apie santykius prieš vestuves ir daug aspektų jau buvome girdėję. Bet visada išgirsti svarbius dalykus naudinga. Jie tikrai pravers jaunų šeimų statymui ir stiprinimui. Ačiū.

Deimantė

Taip, buvo tikrai naudinga. Manau, kad todėl, jog padeda suvokti antrąją pusę ir padeda kalbėti kita kalba, kitaip vertinti tam tikras reakcijas ir poelgius.

Jokūbas

Esame labai dėkingi už šį seminarą, buvo tikrai naudinga pažvelgti į santuoką iš kitos perspektyvos ir be tabu. Priimtinas informacijos pateikimo būdas, išėjome su dideliu susidomėjimu. Labai reikia panašių seminarų besiruošiantiems tuoktis.

Ugnė

Taip, tikrai naudingas. Patiko svarbūs dalykai, pateikti aiškiai ir su humoru; labai patiko dalys apie mylėjimąsi, kokia svarba pradėti lytinius santykius santuokoje ir kaip vaikams apie tai kalbėti.

Agnė ir Raimondas

Šis seminaras nuostabus, daug naudingos informacijos, teigiamų emocijų.

Tatjana

Labai naudingas, patiko informacijos pateikimo būdas, organizatorių darbas. Seminaro temos- aktualios. Sėkmės ateities darbuose!

Neringa ir Marius

Taip, šis seminaras buvo mums labai naudingas. Mums labai viskas patiko, o labiausiai gal 1 dalis.

Monika ir Lukas

Buvo naudingas. Tačiau kol kas nėra kur pritaikyti. Sunku išskirti, kas patiko. Patiko man viskas.

Taip, be abejo. Labiausiai norėtųsi, kad pavyktų gautą informaciją taikyti kasdienybėje. Džiaugiuosi, kad išklausiau kartu su  vyru, kad abu pasistengsime labiau suprasti vienas kitą. Uždegė žmogaus charizma  prikaustyti dėmesį ir jį išlaikyti tiek laiko.

Kristina

Taip, tai nuostabu ir nepakartojama. Supranti, kad be mėšlo nebus ir jaučio.

Monika

Super seminaras. Rimti dalykai perteikti humoro forma suskamba visai kitais garsais. Verta ir dar klausyčiau.

Daiva

Mūsų šeimai tai buvo šventė. Suartino. Mokėmės iš naujo pakantumo. Permąstėme daugelį mūsų santykių aspektų. Sėkmės Jūsų tolimesnėje veikloje.

Jonas ir Silvija

Labiausiai patiko paprastas, aiškus, biblinis požiūris į santuokines problemas. Skirtingų šalių apibūdinimas. Moterų ir vyrų požiūrių sugretinimas, gerųjų savybių iškėlimas, vyro ir žmonos atsiprašymas.

Leido mūsų santykiuose viską tvarkingai sudėlioti į lentynas. Laukiu seminaro Vilniuje ir Šiauliuose. Norime pakviesti savo draugus.

Aidas ir Rasa

Labai patiko. Informacija naudinga, įdomiai ir nenuobodžiai pateikta. Manau, kad seminaras gali daugeliui žmonių padėti suprasti vienam kitą.

Kristina

Džiugu, kad vyksta tokie renginiai šiame laike. Labai ačiū organizatoriams.

Nuostabu, esu patenkinta gavusi žinių, kaip sutarti su būsimu vyru.

Lina

Buvo labai naudinga, manau, pavyks tai panaudoti praktiškai. Patiko pats požiūris į rimtus dalykus su lengva ironija, humoru. Pats seminaras teikia naujos jėgos naujiems sprendimams.

Bronius

Ačiū organizatoriams ir draugams, kurie pakvietė mus dalyvauti. Gyvename santuokoje jau dvidešimt metų ir vis tiek, deja, kiek daug dar nežinome apie tarpusavio santykius, o gal tiesiog pasimiršta tai, kas buvo žinoma…Buvo labai įdomu ir iš tikrųjų naudinga. Ačiū!

Inga

Suteikė kitokį supratimą. Atrodo, lyg aplinkui slepiama, kaip yra iš tikrųjų. Visi tuokiasi, bet niekas nežino, kaip tikrai gyventi santuokoje. Keista.

Monika

Labai patiko. Pasižiūrėjau į kasdienines situacijas iš kito kampo. Kiek kartais paprastus dalykus mes darome sudėtingais. Šį seminarą visaip reklamuosiu ir siūlysiu draugams bei pažįstamiems. Pats dalyvausiu dar kartą.

Edmundas

Seniau nekildavo klausimų dėl tiesos, kas yra santuoka ir kokie santykiai yra teisingi. Tačiau šiandien žmonėms tai kaip grynas oras gyvenant užterštoje aplinkoje. Tai, ką darome, yra gyvybiškai svarbu, kad žmonija neiškryptų kaip Sodoma ir Gomora. Tikiuosi, kad Viešpats laimins ir pridės darbininkų prie šių neartų dirvonų. Tai gyvenimo sėkmingumo ir laimingumo maistas.

Buvo pasakyta visa tiesa, daug naudingos informacijos, taip reikalingos kiekvienam, tiek paaugliui, tiek dar nevedusiam, tiek jau ilgai gyvenančiam santuokoje.

Aistė

Kadangi jau buvau ne pirmą kartą, labiausiai buvo smagu matyti, kad mano pakviestiems žmonėms patiko ir jie gavo naudos. Aš pati šį kartą girdėjau jau visai kitus dalykus, nei klausant 1-ąjį kartą. Informacija giliai palietė mano širdį.

Aldona

Ačiū už atsvarą “greitoms skyryboms.” Patiko stiprūs jausmai, kuriuos patyriau seminaro metu. Buvo kalbama per juokus apie tai, kas skaudu ir dažniausiai šeimoje nutylima. Nežiūrint į daugelį “špilkų” – tai padaryta meistriškai. Įspūdį padarė, kad apie seksą ir taip atvirai kalbėjo pastorius. Noriu padrąsinti tai tęsti! Super tema ir super seminaras.

Agilė

Seminaras labai patiko! Ačiū! Patiko normalus požiūris į šeimą, santuoką bei lytinius santykius poroje. Dažnai kalbėdami apie tai pasaulyje liekame nesuprasti. O kartais atrodai beveik iškrypėlis, nes taip kiti nedaro. Aišku, kad mūsų visuomenėje yra bandoma viską nuo kojų pastatyti ant galvos ir tikima, kad tai normalu. Ačiū Dievui, kad dar yra žmonių, kurie sudėlioja taškus ir viską sustato į vietas.

Aušra

Sužinojau naudingos informacijos, kaip bendrauti su savo mylimuoju. Kaip jį dar labiau suprasti, pažinti. Kaip jam padėti. Tai mus suartino ir atsirado naujas žodis “atleisk” ir drąsa, nusižeminimas to paprašyti.

Jurgita

Esu laimingas, kad rimti dalykai gali būti papasakoti linksmai, kad skatina ne kritikuoti, o atleisti vienas kitam ir priimti kitą tokį, koks jis  ir yra sukurtas Dievo.

Arvydas

Labai džiugu, kad apie šiuos dalykus kalbama atvirai ir nedaužant Biblija per galvą. Nuostabus giesmių giesmės interpretavimas. Labai reikia, kad kuo daugiau žmonių Lietuvoje tai išgirstų. Iš asmeninės patirties žinau, kokie tai svarbūs dalykai ir suvokiu kiek žmonių iš labai keblių situacijų šios žinios padėtų išgelbėti. Prisidėsiu.

Šarūnas

Labai patiko. Nors santuokoje jau 33 metai, bet išgirdau daug naudingų patarimų, kaip patirti tikrą džiaugsmą ir palaimą būnant kartu. Išmokau, kaip geriau suprasti savo vyrą ir visuomet stengtis jį palaikyti. Labai ačiū!

Dalia

Patiko seminaro pravedimo forma, kad nebuvo prikrauta per daug informacijos, o išdėstyti patys pagrindai, kaip raktas į santykių gerinimą šeimoje.

Paprasta seminaro pateikimo forma, nuoširdumas ir, žinoma, humoras.

Gerai suorganizuota. Labiausiai patiko kalbėtojo būdas pristatyti įvairias temas ir nagrinėti problemas, nevelkant to į “protingus” žodžius ar sudėtingą statistiką.

Kristina

Patiko paprastas, nuoširdus ir, manau, teisingas daugelio vyro ir moters santykių bei fiziologinių reiškinių įvardinimas tam, kad santuokoje būtų kuo mažiau klaidų ir nukrypimo nuo Kūrėjo plano.

Renginys puikiai organizuotas. Aptartos svarbios temos, vyravo šilta ir nuoširdi aplinka. Išgirdau ir supratau labai svarbius dalykus.

Labiausiai patiko šiuolaikiškai ir įtikinamai pateikiamos tiesos ir rimti dalykai su humoru.

Dalyvavome antrą kartą. Nepakartojamai gerai praleistas laikas. Patiko viskas. Geras pamatas einant į santuoką. Gera patirtis. Ačiū už viską Jums! Būkit palaiminti!

Labai patiko. Pagrindinės tiesos apie vyro, moters skirtumus, santykius šeimoje, pateikiamos aiškiai, paprastai, humoro forma. Gavau daug minčių apmąstymui, daug ką aptarsime šeimoje. Ačiū jums už seminarą. (…)

Ingrida

Duodu 5000 taškų :) Labai blaivus ir sveikas, reikalingas mokymas. Ačiū Jums labai.

Taip! Smagiausia, kad tokie lyg ir elementarūs dalykai yra pasakomi su didžiausiu juoku, tačiau jei jie būtų sakomi be juokų, būtų galima ir įsižeisti. Stipriai pakeitė, daug išmokė, padėjo daug ką suprasti ir pakėlė norą stengtis dėl santuokos sėkmės! O svarbiausia, parodė, kad tai yra įmanoma! Be galo naudingas seminaras!

Eglė

Labai patiko, ačiū už naudingą informaciją, kuri pateikiama su humoru.

Julija

Labai patiko informacijos pateikimas humoristine forma. Šis seminaras labai naudingas. Ačiū.

Akvilė

Be galo viskas patiko.

Juozas

Nuostabus seminaras, labai naudingas ir vertingas. Patiko lektorius Markas, geras organizavimas. Buvo nepakartojama.

Aldona

Naudingas ir šaunus renginys. Dėkojame organizatoriams už puikų darbą.

Rasa

Labai naudingas seminaras. Labiausiai patiko viskas :) Nustebino, kiek mes (aš) kaip krikščionys patikime, ką pasaulis sako apie seksą ir santykius. Tikrai padėjo daugiau galvoti apie tai, ką Dievas sako apie sutuoktinių gyvenimą. Ačiū už seminarą.

Be galo naudingas! Super! Daug minčių pasvarsymui, ką keisti, kaip gerinti, kaip mylėti sutuoktinį ir kad pradėti bendrą gyvenimą iš naujo niekada nevėlu! (Reset button)

Jurgita

Taip, buvo naudingas. Susipažinome su 4-ių šalių tipais. Labai šilta, jauki, gera, atmosfera tarp seminaro dalyvių. Labai naudinga buvo padiskutuoti tarp gentainių (pradžioje buvo nedrąsu). Ačiū už nuostabiai praleistą laiką.

Irma

Seminaras patiko, labai gera organizacija. Patiko, žinoma, ir seminaro pateikimas, vieta, laikas, vedimas.

Tomas

Labai smagus seminaras. Patiko viskas. Daugiau tokių. Širdingai dėkoju. Ačiū.

Valdas

Seminaras buvo labai naudingas, puikus organizavimas, nuostabi aplinka, manyčiau, kad dalyvių kiekis buvo optimalus tokio pobūdžio seminarui. Patiko grįžtamasis ryšys, t.y. klausimai, bendravimas, o ne vien tik iformacijos pateikimas. Aiškiai supratau, kad vidiniai dalykai ir vertybės, formuojamos bažnyčioje, pateikiamos labai šiandieniškai, linksmai, nors kalbama apie rimtus ir praktiškus kasdieniškus dalykus.

Algimantas

Labai naudingas. Labai viskas patiko. Ačiū!

Egidijus

Seminaras buvo labai geras. Galėtų tokių seminarų būti daugiau ir manau, kad tai išgelbėtų daugybę santuokų ir porų. Mums šis seminaras padėjo suprasti klaidas, kurių niekaip negalėjome suprasti.

Odeta

TAIP naudingas. Labiausiai patiko, kad viskas pateikta tiesiai šviesiai, bet su didele humoro doze.

Sonata

Humoras, geras humoras. Įdomi tema, paprasti pavyzdžiai. Tikrai smagu buvo.

Aivaras

Seminaras buvo naudingas. Patiko, kad kalbėjo ir apie vyrus, ir apie moteris. Galėjau būti geriau pažinta ir geriau pažinti. Patiko, kad buvo pertraukos tarp dalių. Galėjau pasikalbėti. Kartais vedėjo juokeliai buvo šiek tiek skaudūs. Bet išgyvenau

Sigita

Super. Patiko viskas – seminaras, įgarsinimas puikus, viešbutis, maistas. O labiausiai patiko, kad tai organizuoja Bažnyčia. Va čia tai jėga 🙂 Gal taip ir turėtų būti, nes ne psichologai (medikai) turi pirmiausiai rūpintis mūsų dvasine būsena. Ačiū. Sėkmės darbuose.

Loreta

Į seminarą “Per juokus į geresnę santuoką” pakviečiau savo vyrą, sūnų su drauge, mūsų artimus šeimos draugus. Šis seminaras mums visiems suteikė geros nuotaikos, galimybę pažvelgti į savo tarpusavio santykius bei patobulinti savo bendravimą. Kitomis akimis mus privertė pažvelgi į moterų ir vyrų skirtumus. Tad, seminare, kaip žmona, kaip dviejų vaikų mama, kaip Šeimos gerovės centro vadovė, pagalvojau, kad kiekviena pora išklausiusi šį seminarą, savo tarpusavio santykiuose galėtų išvengti nesusipratimų, konfliktai jiems nevirstų neišsprendžiamomis problemomis… Seminaras primena, kad santykiuose labai svarbu žavėti vienam kitą, tobulėti, siekti aistros ir potraukio. Siekiant abipusės darnos, gerovės šeimoje, privalome mokėti atleisti vieni kitiems už padarytas klaidas, už žodžius, kuriais įskaudiname savo brangiausią žmogų, už nesugebėjimą išreikšti meilės, už nežinojimą, kad vyrų ir moterų požiūris į tarpusavio santykius yra skirtingas. Atleisti, ar tai nenuostabu! O atleidus – ir toliau mylėti, gerbti, nesmerkti ir nepiekaištauti.
Šeimoje palaikyti darnius savitarpio santykius – menas. Būtų nuostabu, kad kuo daugiau porų turėtų galimybę išklausyti šį seminarą, kad kiekvieną šeimą lydėtų meilė ir susiklausymas.

Jovita Gracholski
VšĮ Šeimos gerovės centro direktorė