,,Dovana būti kartu” – dvigubų pasimatymų projektas poroms

2017 m. spalio 7 dieną Lietuvoje šventiniu vakaru viešbutyje ,,ibis Styles Klaipeda Aurora” startavo romantiškas ,,divgubų” pasimatymų projektas poroms ,,Dovana būti kartu”. 

 

Kelios pirmojo susitikimo akimirkos

Kada paskutinį kartą kvietei savo sutuoktinį į pasimatymą? O kas, jeigu šią tradiciją tęstumei?

Įsivaizduok – nors kartą per mėnesį jūs su savo sutuoktiniu (be vaikų, be svarbių reikalų) susitinkate romantiškam pasimatymui restorane ar kavinėje…

O kas, jeigu susitiktumėte dvi poros ir dalintumėtės patirtimi, kaip jums sekasi išgyventi tarp visų rūpesčių, padrąsintumėte vieni kitus, palaikytumėte, galiausiai, daug juoktumėtės, o kartais gal net ir paverktumėte kartu? Galiausiai, o kas jeigu šeimos Lietuvoje imtų stiprėti, ir mes būtume prie to prisidėję?

Apie projektą

,,Idėja eiti į pasimatymus su savo sutuoktiniu kilo jau prieš daug metų. Tada mes su žmona Sanna pradėjome organizuoti ,,Romantiškus randevu” savaitgalius savo draugams. Tai buvo dviejų dienų išvyka, kurios metu šokdavome, skaitydavome eiles, juokdavomės ir juokindavome kitus, bet visada skirdavome laiko žinioms apie santykius. Tie savaitgaliai buvo tokie smagūs ir naudingi, kad mes negalėdavome sulaukti kito karto.

Prieš ketverius metus suorganizavome savaitgalį pagal vieno žymiausių pasaulyje sociologų John Gottman knygą ,,Septynios darnios santuokos taisyklės”. Tada kilo idėja rinktis nebe savaitgaliais, o pabandyti rengti pasimatymus kartą per mėnesį, naudojantis knygoje esamais klausimais ir pratimais, gerinant savo santykį su sutuoktiniu.

Pernai taip ir padarėme. Pasikvietėme draugų porą ir pasiūlėme jiems septynis mėnesius vaikščioti į ,,dvigubus” pasimatymus. Namuose su sutuoktiniu pasikalbėdavome pagal knygos temas, o su draugais susitikdavome pavakarieniauti bei pasidalinti, kaip mums sekasi. ,,Dvigubi” pasimatymai visų pirma buvo naudingi dėl atsiskaitomybės – visi tingime daryti namų darbus, o draugai neleidžia apsileisti.  Taigi, aplankėme septynis skirtingus restoranus Klaipėdoje,  praturtinome vienas kitą savo skirtingomis patirtimis bei labiau pažinome vieni kitus. Mums taip patiko, kad abi poros nusprendėme vėl tai daryti su kitais draugais. Dabar kviečiame prisijungti visus, kas nori investuoti į save ir savo santuoką.

Būti pažintu ir būti mylimu yra geriausias dalykas pasaulyje!

Kelias į tai reikalauja pastangų ir laiko, bet tai yra niekis, palyginus su nauda, kurią patiri!”

 

Pastorius Saulius Karosas

Kodėl ši šventė reikalinga ir kas joje vyksta?

Gerinti savo santykius nėra lengvas užsiėmimas. Jis reikalauja laiko, sąmoningumo ir išskirtinio prioriteto. Kai mes esame ne vieni, o matome aplink save daug porų, kurių vertybės mums artimos, yra daug smagiau ir lengviau augti.

Šventėje buvo geros muzikos, vakarienė, linksmi žaidimai, sutuoktinių istorijos ir pasimatymų plano sudėliojimas.

Kada vyks kita šventė?

2018 m. gegužės mėn. Detalesnė informacija bus pateikta vėliau.

 

Nuo ko man pradėti?

  1. Pasikalbėk su sutuoktiniu, ar norėtumėte septynis mėnesius gilinti savo santykius pagal John Gottman’o knygą ,,Septynios darnios santuokos taisyklės”
  2. Susirask draugų porą, kuri norėtų kartu su jumis susitikti kartą per mėnesį vakarienei, kas būtų tarsi ,,dvigubi pasimatymai,” ir atskirai namuose atlikti pratimus, kurie sustiprins jūsų santykius.
  3. Užsiregistruokite ir ateikite į šventę “Dovana būti kartu”.

Kilus klausimams kreipkitės:

Dalia 8-612 33779

Aistė 8-674 00380